Yasal Not

Kişisel Bilgiler

Bu sitenin bazı bölümlerinde, sizden kişisel bilgilerinizi iletmeniz istenmiş olabilir. Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi gibi kişisel verilerinizi paylaşmanız tamamen kendi seçiminize bağlıdır. Bu bilgiler ticari elektronik ileti gönderimine onay vermeniz halinde, Ankara Otomotiv Servis Hizmetleri Sanayi Ticaret ve Anonim Şirketi tarafından size yönelik yapılacak ürün hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin gönderiminin E-posta, Telefon, SMS/MMS kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılır ve işbu bilgiler Ankara Otomotiv Servis Hizmetleri Sanayi Ticaret ve Anonim Şirketi tarafından işlenip muhafaza edilir. İletişim bilgileriniz ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılabilir ve kişisel verileriniz bu faaliyetler kapsamında işlenip, muhafaza edilip, üçüncü kişilerle mevcut güncel kanunlar kapsamında paylaşılabilir.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanabilecektir. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır.

Telif

Telif hakkı Ankara Otomotiv Servis Hizmetleri Sanayi Ticaret ve Anonim Şirketine aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm öğeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar

Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler

Tüm bilgiler Ankara Otomotiv tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler

Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayını en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. Ankara Otomotiv A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.

Ankara Otomotiv İletişim Merkezi'mizi hafta içi 08.00 – 18.00, hafta sonu ise 09.00 - 18.00 saatleri arasında arayabilirsiniz
Mesajınızı iletmek için iletişim formunu da doldurabilirsiniz. (http://www.ankaraoto.com/)

Ankara Otomotiv Servis Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mesa Koru–Bağlıca Kavşağı, Eskişehir Yolu No: 424 Çayyolu/ANKARA
E-Posta : ankaraoto@ankaraoto.com veya info@ankaraoto.com
Tel.: 0 312 213 47 47   Fax.: 0 312 213 47 50