SERVİS

ÇAYYOLU SERVİS

ADRES
Mesa Koru – Bağlıca Kavşağı , Eskişehir Yolu No: 424 Çayyolu / ANKARA
TELEFON : +90 312 213 4747 | FAX : +90 312 213 4750

İSKİTLER SERVİS

ADRES
Büyük Sanayi 1. Cadde No:11/3-4 İskitler Altındağ / ANKARA
TELEFON : +90 312 342 5164 | FAX : +90 312 342 50 13
Ankara Oto satış sonrası, üretici standartlarında bakım onarım ve ek hizmetleri, eğitimli teknik ekibiyle, teknolojiye ve standartlara uygun ekipmanlarla hizmet vermektedir.
Servisimizde;

Egzos Emisyon Pulu Verilmektedir.
Muayene Öncesi Kontrol ve Fren Testi Yapılmaktadır.
Alım Satın Kontrolleri Yapılmaktadır.

LPG

Kullanıcılarının çevre ve ekonomi konusundaki hassasiyetlerini önemseyen FIAT, bu anlayışla hizmetleri arasına benzinli araçları için LPG dönüşüm uygulamasını da ekledi. Bu uygulama ile benzin ve dizele kıyasla aracınızın motorunda daha temiz yanma sağlayarak daha az karbon salımına ve daha düşük yakıt tüketimine imkan veren LPG ‘yi kullanabilirsiniz.

FIAT CAM/BOYA KORUMA FİLMİ

Fiat Cam ve Boya Koruma Filmi hizmetimizde müşterilerimize şeffaf veya renkli güvenlik filmi, renkli cam filmi ve boya koruma filmi (kaput filmi) hizmeti vermekteyiz. Renkli filmler 3 renk alternatifi ile aracınıza estetik bir görünüm sağlar.

OTO MUAYENE

Aracınızın ön muayenesini FIAT'ta yaptırın, zorunlu araç muayenesini sorunsuz geçin. 3 değişik hizmeti kapsayan FIAT Oto Muayene, aracınız için mükemmel bir muayene hazırlığı anlamına geliyor.

FIAT TELEPATHY

Fiat Telepathy araç yönetim sistemi ile gözünüz arkada kalmaz. Fiat Telepathy aracınızın durumu, verimliliği ve güvenliğini sizin rahat etmeniz için 7 gün 24 saat kontrol eder ve sizi bilgilendirir. Aracınızda üretilen veriler işlenir ve Fiat Çağrı Merkezi, Fiat Güvenlik Merkezi, Fiat Acil Servis gibi birimler tarafından değerlendirilerek hizmete dönüştürülür.

FIAT KARBON TEMİZLEME

Araçların motorlarında zamanla oluşan kurum ve karbonlar, FIAT servislerinde el değmeden temizlenir. Böylece motorun gücü ve çekişi artar, yakıt tüketimi düşer, sürüş konforu yükselir.

FIAT OTO KORUMA

FIAT Oto Koruma hizmeti veren servislerimizde FIAT'ınızın koruması ve ayrıntılı iç temizliği ile çizik giderme, boya koruma, motor temizleme ve parlatma işlemleri yapılır.

FIAT YEDEK ARACIM

FIAT'ınız serviste kaldığı sürece isterseniz yedek araç alırsınız, böylece otomobilsiz kalmazsınız.

FIAT UZATILMIŞ GARANTİ

Garantimi ne kadar uzatabilirim? "Uzatılmış Garanti" hizmetinden faydalanmak artık çok kolay. Eğer yeni bir Fiat satın alıyorsanız, Uzatılmış Garanti hizmetine de aracınızla birlikte sahip olabilirsiniz. Zaten bir Fiat sahibiyseniz aracınızın mekanik garanti süresi dolmadan bir Fiat bayisine gidip yine bu hizmeti satın alabilirsiniz.

FIAT YEDEK PARÇA

FIAT yetkili servislerinde, aracınızın üretiminde kullanılan parçaların aynısı bulunur. Orijinal yedek parçalarla aracınızın ve sizin güvenliğinizi en üst düzeyde tutarsınız.

FIAT YAKIT GÜVENCE SİSTEMİ

Akaryakıtınızı sürekli olarak OPET istasyonlarından alın, akaryakıttan kaynaklanabilecek hasarlara karşı onarım maliyetleri size yansımasın.“Aracınızın mekanik garanti ve uzatılmış garanti süresi boyunca yakıt güvence sistemi geçerlidir.”

FIAT ACİL SERVİS

Nerede olursanız olun, 365 gün 24 saat yanınızdayız. Aracınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken Acil Servis hattımızı arayarak operatöre bulunduğunuz yeri bildirmek.

FIAT ÇAĞRI MERKEZİ

Yılın 365 günü Türkiye'nin her yerinden 444 22 55 no'lu telefonu arayıp, araçlarımız, hizmetlerimiz ve bayi ağımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.